FOTOGRAFIA BIŻUTERII

Zdjęcia biżuterii artystycznej i komercyjnej. Packshoty oraz zdjęcia reklamowe. Fotografia przedmiotów błyszczących oraz odbijających światło. Wymagające pokazania detali i jakości wyrobów. Zdjęcia wykonywane przy użyciu zaawansowanych technik fotograficznych oraz postprodukcyjnych.

zdjęcie czarnej bransolety, projekt autorski, fotografia biżuterii na białym tle, studio epli zdjęcie miedzianej bransolety, projekt autorski, fotografia bizuterii na białym tle, studio epli zdjęcie miedzianej bransolety z dekorem, projekt autorski, fotografia biżuterii na białym tle, studio epli zdjęcie naszyjnika z tytanu opalanego, efektowne kolory, białe tło, studio epli komplet naszyjnik i kolczyki z mosiądzu i tytanu opalanego, odcienie niebieskiego , brązu i starego złota naszyjnik z tytanu lekko podgrzewanego oraz mosiądzu, biżuteria autroska, styl industrialny naszyjnik z surowego tytanu oraz mosiądzu, biżuteria autroska, styl industrialny bransoleta ze srebra oksydowanego na zielono i elementami brązowymi, efekt opalizujący bransoleta ze srebra oksydowanego na ciemny grafit, efektownie odbijające światło obrączka z opalanego tytanu, biżuteria autorska bransoleta ze srebra z szafirami i diamencikami zestaw biżuterii srebrnej z diamencikami i szafirami, kolczyki z angielskiem zapięciem, pierścionek, wisiorek delikatna srebrna bransoletka z szafirami i diamencikami dwie pary kolczyków z elementami pozłacanymi i perłami delikatne kolczyki na sztyfty, elementy złote, kamienie półszlachetne, stylistyka orientalna komplet naszyjnik z surowego tytanu i kolczyki z tytanu i mosiądzu, kształt liści naszyjnik z mosiądzu pomalowanego na czarno, elementy w kształcie liści kolczyki z miedzi malowanej na czarno i przecieranej, trzy elementowe kolczyki z mosiądzu malowanego kolczyki z miedzi z dekorem w kształcie korzenia lotosu kolczyki z mosiądzu naturalnego i malowanego, dwu elementowe z dekorem kolczyki z mosiądzu naturalnego i malowanego na dwa kolory, dwu elementowe z dekorem kolczyki obręcze szerokie z mosiądzu naturalnego i malowanego, dwu elementowe z dekorem

© Copyright 2012-2020 - Edyta Paduch

Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do mnie. Fotografie nie moga być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez mojej pisemnej zgody.

odwiedź nas na:

Link do strony StudioEPLI na facebook