PACKSHOTY, ZDJĘCIA PRODUKTÓW


Klasyczne zdjęcia produktowe na jednolitym, na ogół białym, tle. Przeznaczone do prezentacji towarów w katalogach, sklepach lub aukcjach internetowych. Pokazują naturalną formę, kolor oraz fakturę wyrobów.
butelka z ciemnego szkla na bialym tle trzy butelki z ciemnego szkla na bialym tle zestaw butelek z ciemnego szkła na białym tle z opakowaniem i ulotką kluczyk samochodowy do mercedesa część zamienna stacyjka do samochodu mercedes zielona płytka do stacyjki do samochodu kluczyk do samochodu na bialym tle marki Porsche kluczyk do samochodu BMW kluczyk do samochodu marki Opel renault kluczyk samochodowy kia kluczyk do samochodu srebrny kluczyk do motoru honda dwa czarne kluczyki do samochodu pudełko ozdobne jako opakowanie na prezent zestaw trzech pudełek drewnianych 6 zestawów czarnych walizek transportowych wewnetrzna czesc kluczyka do samochodu czesc zamienna do zamka do samochodu zestaw kremow czarne sloiczki na bialym tle

© Copyright 2012-2021 - Edyta Paduch

Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do mnie. Fotografie nie moga być kopiowane, drukowane ani zmieniane bez mojej pisemnej zgody.

odwiedź nas na:

Link do strony StudioEPLI na facebookLink do strony StudioEPLI na instagramLink do strony StudioEPLI na LinkedIn


do
góry