Fotografia biżuterii i grafika

wpis w: Bez kategorii | 0

Niestandardowa fotografia biżuterii

Biżuteria jest ciekawym i niełatwym wyzwaniem dla profesjonalnego fotografa. Najczęściej kojarzymy fotografie produktowe biżuterii skomponowanej z odpowiednio dobranymi – strojem i fryzurą modelki – harmonijnie wyeksponowaną na ciele.

W tym przypadku styl oraz charakter modelki pomaga podkreślić walory biżuterii. Ale zawsze biżuteria na zdjęciach z modelką lub w innych aranżacjach powinna być głównym elementem prezentacji.

Fotografia wyrobów tekstylnych dla e-commerce

wpis w: Bez kategorii | 0

Fotografia odgrywa wielką rolę w sprzedaży produktów w internecie. Po sklepach internetowych potencjalni konsumenci poruszają się bardzo szybko. Dlatego też najczęściej zdjęcia, a nie opis produktów rozstrzygają o tym, gdzie i na jak długo skierują swoją uwagę.

Profesjonalnie przygotowana fotografia produktowa zwiększa zarówno szansę na sprzedaż, jak i przyczynia się do kreowania marki sprzedawanego produktu. Opis produktu wraz z jego zdjęciem powinny ze sobą w pełni współgrać i uzupełniać się wzajemnie.

Fotografia reklamowa biżuterii

wpis w: Bez kategorii | 0

Jedną z ciekawszych form prezentacji biżuterii autorskiej oraz wyrobów jubilerskich jest fotografia reklamowa.

Często jest ona wykorzystywana do kreatywnego przedstawienia produktów. Wysokiej jakości zdjęcia biżuterii podkreślają walory fotografowanych przedmiotów. Dla projektantów biżuterii, artystów jubilerów czy też dla sklepów jubilerskich jest to bardzo dobry sposób promocji ich wyrobów.

Inne oblicze fotografii produktowej czyli produkt w towarzystwie modeli

wpis w: Bez kategorii | 0

Poza typowymi packshotami lub zdjęciami reklamowymi, do grupy fotografii produktówych możemy także zaliczyć zdjęcia, na których przedmioty prezentowane są przez modelki i modeli. Pomysłów i sposobów na takie pokazanie produktów jest nieograniczona ilość i każdy fotograf i jego klient może wykazać się swoją kreatywnością.

Fotografia biżuterii autorskiej

wpis w: Bez kategorii | 0

Ciekawe projekty biżuterii autorskiej wykonanej ze srebra i srebra pozłacanego.

Sesja fotograficzna wykonana została na zamówienie dwóch artystek-projektantek.
Zdjęcia z przeznaczeniem do wykorzystania na stronie internetowej biżuteryjnej marki Mijostore. Wymagane było, aby wyroby jubilerskie pokazane zostały na jednolitym białym tle.

Tego typu zdjęcia produktów nazywane są packshotami.

error: Content is protected !!